Menu
Objednat se můžete na čísle 257 941 296
Po–Pá 8:00–20:00
Chci se objednat
Zubní klinika Smille - váš úsměv je naší hlavní prioritou
Objednat se můžete na čísle 257 941 296, Po–Pá 8:00–20:00
Chci se objednat

VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ

Váš první krok k dokonalému úsměvu.

Smějete se na fotografiích jen tak, aby vám nebyly vidět zuby? Získejte konečně úsměv, o jakém jste vždy snili. V klinice Smille vám zuby spravíme, narovnáme i vybělíme. Přijďte k nám na vstupní prohlídku a udělejte první krok ke krásnému úsměvu.

 

Co vás čeká na úvodní prohlídce?

  • Hodinové ošetření, během kterého kompletně zhodnotíme váš chrup.
  • Zhotovíme rentgenové snímky včetně celkového – panoramatického.
  • Popovídáme si o vašich problémech a přáních a najdeme jejich řešení.
  • Vytvoříme detailní plán léčebného postupu včetně cenové kalkulace.
Kontaktujte nás

Vstupní vyšetření u nás nikdy nebolí

První prohlídky u nás se rozhodně bát nemusíte. Celé ošetření je bezbolestné a probíhá v přátelském duchu, takže budete mít pocit, že sedíte spíše s kamarádem v kavárně než v zubařském křesle.

Celé ošetření trvá přibližně hodinu, během které odborně zhodnotíme váš chrup. Zhotovíme jednotlivé rentgeny, včetně komplexního panoramatického, a vytvoříme podrobný léčebný plán. V něm bude detailně rozepsaný další postup i ceny ošetření.

Vždy budete přesně vědět, kolik za co zaplatíte. Smlouvy s pojišťovnami uzavřené nemáme, protože nám neumožňují odvádět tu nejlepší práci. Nechceme používat průměrné materiály a technologie, když víme, že vám můžeme nabídnout víc. A věříme, že to oceníte i vy.

SVĚŘTE SE DO RUKOU ŠPIČKOVÝCH ODBORNÍKŮ

Pochlubte se zářivým úsměvem! My vám k němu rádi pomůžeme. Na klinice Smille zajišťujeme vše od rovnání zubů přes jejich opravy až po dentální hygienu a bělení. Využíváme přitom nejmodernějších technologií a postupů ze zahraničí. S jejich pomocí bouráme mýty o tom, že cesta ke krásnému úsměvu musí bolet. Nemusí. Přesvědčíme vás, že to jde i s citlivým, bezbolestným přístupem.

Proč jít na vstupní prohlídku právě k nám?

  • Používáme moderní materiály a technologie.
  • Naši zubaři vám vše podrobně vysvětlí.
  • Na ošetření u nás nebudete nikdy čekat.
  • Blízko naší ordinace pohodlně zaparkujete.
Nebo volejte
257 941 296

Objednejte se k nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK