Menu
Objednat se můžete na čísle 257 941 296
Po–Pá 8:00–20:00
Volejte
257 941 296

RTG vyšetření

Buďte si jisti zdravím svých zubů!

Rentgenové vyšetření s pomocí 3D počítačové technologie umožní lékaři diagnostikovat i nepatrná poškození zubů. Díky tomu odhalí i nadpočetné či zaklíněné zuby nebo zlomeniny. Diagnostiku se přitom dozvíte během chvilky.

 

Proč byste měli zajít na rentgenové vyšetření?

  • Odhalí malé zubní kazy a kazy na těžko dostupných místech.
  • Rentgen také ukáže zaklíněné zuby, cysty nebo zlomeniny.
  • Včasné vyšetření umožní lékaři rychle ošetřit poškozené zuby.
  • Zhotovení snímků je naprosto bezbolestné a bezpečné.
Kontaktujte nás

Rentgenové ošetření odhalí poškození včas

Pořízení rentgenových snímků je naprosto bezbolestné a chrání vaše zuby před rozšířením kazů, které by se lékaři pouhým okem nepodařilo odhalit.

Z ozáření nemusíte mít strach. Digitalizací přístrojů se výrazně snížila dávka RTG záření a při vyšetření navíc dostanete ochrannou zástěru. V rámci RTG vyšetření vám uděláme také panoramatický snímek, díky kterému lékař zkontroluje obě čelisti a všechny zuby v nich. S vyšetřením špatně dostupných míst nám pak pomůže intraorální snímek.

Na klinice Smille vás vyšetříme pomocí nejmodernějších přístrojů a vyhodnocení provede zkušený stomatolog. Diagnostiku vám podrobně vysvětlíme a odpovíme na všechny vaše dotazy.

SVĚŘTE SE DO RUKOU ŠPIČKOVÝCH ODBORNÍKŮ

Na klinice Smille zajišťujeme vše od rovnání zubů přes jejich opravy až po dentální hygienu a bělení. Používáme přitom moderní technologie a postupy. S jejich pomocí bouráme mýty o tom, že cesta ke zdravému a hezkému úsměvu musí bolet. Nemusí. Přesvědčíme vás, že to jde i s citlivým, bezbolestným přístupem.

Proč jít pro rentgenový snímek právě k nám?

  • Kromě klasických rentgenů vám zhotovíme také panoramatický snímek.
  • Naše přístroje jsou 100% bezpečné a vydávají jen minimální dávky RTG.
  • Zhotovení snímků je rychlé a zcela bezbolestné.
  • Diagnostiku se dozvíte okamžitě.
Volejte
257 941 296

Objednejte se k nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK