Menu
Objednat se můžete na čísle 257 941 296
Po–Pá 8:00–20:00
Volejte
257 941 296

CENÍK

 

Platit u nás můžete hotově, kartou nebo převodem.
U dražších ošetření vám pak rádi sestavíme splátkový kalendář. 

Zákrok Cena
Vstupní vyšetření 1 400 Kč
 
Vstupní prohlídka trvá přibližně hodinu a zahrnuje celkové vyšetření stavu chrupu, zhotovení rentgenových snímků (včetně panoramatického rentgenu), vypracování léčebného plánu s finančním odhadem a harmonogram jednotlivých ošetření. Celá vstupní prohlídka je zcela bezbolestná.
Preventivní prohlídka 500 Kč
 
Na preventivní prohlídku byste k nám měli docházet 2× ročně. Důkladně při ní vyšetříme celou ústní dutinu a pořídíme rentgenové snímky, na kterých zkontrolujeme stav zubů i kostí. Na základě výsledku preventivní prohlídky domluvíme další postup. Jednodušší zákroky můžeme provést rovnou (například ošetření drobného kazu), na složitější ošetření vás objednáme.
Panoramatický digitální snímek (OPG) 700 Kč
 
Panoramatický snímek zhotovujeme v rámci vstupního vyšetření, nebo v případě potřeby. Jeho pořízení je zcela bezbolestné. Díky digitalizaci přístrojů se výrazně snížila dávka rentgenového záření a při vyšetření navíc dostanete ochrannou zástěru – ozáření se tak nemusíte obávat. Panoramatický rentgenový snímek zobrazí celý váš chrup, obě čelisti, čelistní klouby i část nosní dutiny. Veškeré problémy se tak odhalí včas.
Fotokompozitní výplň od 1 500 Kč
 
Fotokompozitní výplň je častěji známá pod názvem bílá plomba. Její cena zahrnuje kompletní ošetření zubu (vrtání, nanesení materiálu, vytvarování a vytvrzení plomby). Konkrétní částka se pak odvíjí od rozsahu ošetření a množství použitého materiálu.
Celokeramická korunka (CEREC) 10 500 Kč
 
Cena ošetření zahrnuje celý proces od získání 3D obrazu chrupu přes vyhotovení náhrady až po zafixování celokeramické korunky. Vyrobíme vám ji z kvalitního švýcarského materiálu a nasadíme během jediné návštěvy.
Celokeramická faseta (CEREC) 10 500 Kč
 
Cena ošetření zahrnuje odborné zhodnocení chrupu, přípravu fazet za pomoci CEREC CAD/CAM systému, nalepení fazet na zuby speciálním cementem a závěrečné úpravy vzhledu a skusu. To vše stihneme během jediné vaší návštěvy ordinace. Nové fazety budou navíc k nerozeznání od okolních zubů.
Ošetření kořenového kanálku - provizorní od 1 500 Kč
 
V případě silné infekce kořenových kanálků provádíme nejprve provizorní ošetření. Aplikujeme při něm dezinfekční vložku, která v zubu působí jeden či více týdnů. Po uplynutí této doby je možné přistoupit k definitivnímu ošetření. Cena provizorního ošetření kořenových kanálků zahrnuje, odstranění zkažené zubní tkáně, důkladné vyčištění kanálků, aplikování dezinfekční pasty, zaplnění korunky provizorním materiálem a zhotovení kontrolního rentgenu.
Ošetření kořenového kanálku - definitivní 2 000–5 000 Kč
Ošetření kořenového kanálku pod mikroskopem  4 000 Kč
 
Ošetření zahrnuje, odstranění zkažené zubní tkáně, důkladné vyčištění kořenových kanálků, vyplnění dutiny speciálním materiálem a zhotovení kontrolního rentgenu.
Extrakce prostá 1 500 Kč
 
Prostou extrakci neboli jednoduché vytržení zubu provádíme ve většině případů, které trhání vyžadují. Cena ošetření zahrnuje šetrné vyjmutí zubu a ošetření místa extrakce.
Extrakce komplikovaná 2 000–5 000 Kč
 
Komplikovanou extrakci provádíme, když není prostá extrakce možná. Dochází k tomu například tehdy, když je zub nepříznivě uložený v kosti, když se neprořezal z dásně, případně se prořezal jen částečně. Podle složitosti zákroku nejprve rozhodneme, jestli je možné zub vyjmout v ordinaci, nebo je nutné ho odstranit operačně. Cena extrakce zahrnuje šetrné vyjmutí zubu a zašití rány, případné vyjmutí stehů po několika dnech hojení.
Zavedení implantátu 20 000 Kč
 
Cena ošetření zahrnuje zavedení titanového šroubku (implantátu).
Vytvoření a nasazení korunky na implantát (včetně abutmentu) 15 500 Kč
 
Po zavedení implantátu a zhojení místa ošetření se už může na implantát nasadit finální keramická korunka. Nejprve připevníme protetický pilíř (abutment), na který následně nasadíme na míru vytvořenou korunku z kvalitního švýcarského materiálu. Zubní implantát je pak k nerozeznání od zdravého zubu.
Ordinační bělení zubů laserem 4 900 Kč
 
Ošetření zahrnuje dentální hygienu bělených zubů, zaznamenání původního odstínu zubů, ošetření rtů vazelínou, nanesení silikonové bariéry, poskytnutí ochranných pomůcek, aplikaci bělicího gelu na zubní sklovinu, nasvícení laserovou lampou (3×12 minut) a porovnání výsledků se stavem před bělením.
Dentální hygiena + fluoridace 1 000 Kč
 
Cena ošetření zahrnuje odstranění zubního kamene a plaku ultrazvukovým přístrojem a ručními nástroji, vyleštění zubní skloviny depurační pastou a ošetření chrupu koncentrovaným fluoridovým gelem. Celá procedura je přitom bezbolestná.
Airflow + fluoridace 1 500 Kč
 
Cena ošetření zahrnuje pískování zubů, při kterém se odstraní povrchové pigmentace i bakteriální zbytky, a následné ošetření chrupu koncentrovaným fluoridovým gelem.
Vstupní ortodontické vyšetření 1 900 Kč
 
Cena vstupního vyšetření zahrnuje odborné zhodnocení stavu chrupu, pořízení rentgenových snímků, stanovení plánu léčby včetně harmonogramu a cenovou kalkulaci jednotlivých ošetření.
Neviditelná rovnátka INVISALIGN od 50 000 Kč
 
Cena zahrnuje sejmutí otisků, vyhotovení neviditelných rovnátek na míru pro horní i dolní čelist a upevnění stabilizačního drátku nebo dlahy po skončení léčby. Každých 14 dnů přitom dostanete nová rovnátka, která odpovídají měnícímu se stavu vašeho chrupu.
Keramická rovnátka Clarity Advanced 16 800 Kč
 
Cena zahrnuje sejmutí otisků, vyhotovení keramických rovnátek Clarity Advanced na míru pro horní i dolní čelist, nasazení rovnátek, vyhotovení snímacího aparátu po skončení klasické léčby a upevnění stabilizačního drátku nebo dlahy pro udržení rovného chrupu.
Ortodontická konzultace 500 Kč
 
Cena zahrnuje diagnostické zhodnocení a klasifikaci pro ortodontickou léčbu, seznámení s průběhem léčby, jednotlivými typy aparátu a vypracování cenové kalkulace vaší léčby.

 Postaráme se o váš chrup

  • Náš tým udělá vše pro vaši maximální spokojenost
  • Každý úkon vám lékař nejprve vysvětlí
  • Díky naší odbornosti provedeme zákrok novou metodou
  • Používáme materiály nejpřísnějších standardů
Volejte
257 941 296

Objednejte se k nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK