Menu
Objednat se můžete na čísle 257 941 296
Po–Pá 8:00–20:00
Volejte
257 941 296

CENÍK

 

Platit u nás můžete hotově, kartou nebo převodem.
U dražších ošetření vám pak rádi sestavíme splátkový kalendář. 

Zákrok Cena
Vstupní vyšetření 1 400 Kč
 
Vstupní prohlídka trvá přibližně hodinu a zahrnuje celkové vyšetření stavu chrupu, zhotovení rentgenových snímků (včetně panoramatického rentgenu), vypracování léčebného plánu s finančním odhadem a harmonogram jednotlivých ošetření. Celá vstupní prohlídka je zcela bezbolestná.
Preventivní prohlídka 500 Kč
 
Na preventivní prohlídku byste k nám měli docházet 2× ročně. Důkladně při ní vyšetříme celou ústní dutinu a pořídíme rentgenové snímky, na kterých zkontrolujeme stav zubů i kostí. Na základě výsledku preventivní prohlídky domluvíme další postup. Jednodušší zákroky můžeme provést rovnou (například ošetření drobného kazu), na složitější ošetření vás objednáme.
Panoramatický digitální snímek (OPG) 700 Kč
 
Panoramatický snímek zhotovujeme v rámci vstupního vyšetření, nebo v případě potřeby. Jeho pořízení je zcela bezbolestné. Díky digitalizaci přístrojů se výrazně snížila dávka rentgenového záření a při vyšetření navíc dostanete ochrannou zástěru – ozáření se tak nemusíte obávat. Panoramatický rentgenový snímek zobrazí celý váš chrup, obě čelisti, čelistní klouby i část nosní dutiny. Veškeré problémy se tak odhalí včas.
Fotokompozitní výplň od 1 500 Kč
 
Fotokompozitní výplň je častěji známá pod názvem bílá plomba. Její cena zahrnuje kompletní ošetření zubu (vrtání, nanesení materiálu, vytvarování a vytvrzení plomby). Konkrétní částka se pak odvíjí od rozsahu ošetření a množství použitého materiálu.
Celokeramická korunka (CEREC) 10 500 Kč
 
Cena ošetření zahrnuje celý proces od získání 3D obrazu chrupu přes vyhotovení náhrady až po zafixování celokeramické korunky. Vyrobíme vám ji z kvalitního švýcarského materiálu a nasadíme během jediné návštěvy.
Celokeramická faseta (CEREC) 10 500 Kč
 
Cena ošetření zahrnuje odborné zhodnocení chrupu, přípravu fazet za pomoci CEREC CAD/CAM systému, nalepení fazet na zuby speciálním cementem a závěrečné úpravy vzhledu a skusu. To vše stihneme během jediné vaší návštěvy ordinace. Nové fazety budou navíc k nerozeznání od okolních zubů.
Ošetření kořenového kanálku - provizorní od 1 500 Kč
 
V případě silné infekce kořenových kanálků provádíme nejprve provizorní ošetření. Aplikujeme při něm dezinfekční vložku, která v zubu působí jeden či více týdnů. Po uplynutí této doby je možné přistoupit k definitivnímu ošetření. Cena provizorního ošetření kořenových kanálků zahrnuje, odstranění zkažené zubní tkáně, důkladné vyčištění kanálků, aplikování dezinfekční pasty, zaplnění korunky provizorním materiálem a zhotovení kontrolního rentgenu.
Ošetření kořenového kanálku - definitivní 2 000–5 000 Kč
Ošetření kořenového kanálku pod mikroskopem  4 000 Kč
 
Ošetření zahrnuje, odstranění zkažené zubní tkáně, důkladné vyčištění kořenových kanálků, vyplnění dutiny speciálním materiálem a zhotovení kontrolního rentgenu.
Extrakce prostá 1 500 Kč
 
Prostou extrakci neboli jednoduché vytržení zubu provádíme ve většině případů, které trhání vyžadují. Cena ošetření zahrnuje šetrné vyjmutí zubu a ošetření místa extrakce.
Extrakce komplikovaná 2 000–5 000 Kč
 
Komplikovanou extrakci provádíme, když není prostá extrakce možná. Dochází k tomu například tehdy, když je zub nepříznivě uložený v kosti, když se neprořezal z dásně, případně se prořezal jen částečně. Podle složitosti zákroku nejprve rozhodneme, jestli je možné zub vyjmout v ordinaci, nebo je nutné ho odstranit operačně. Cena extrakce zahrnuje šetrné vyjmutí zubu a zašití rány, případné vyjmutí stehů po několika dnech hojení.
Zavedení implantátu 20 000 Kč
 
Cena ošetření zahrnuje zavedení titanového šroubku (implantátu).
Vytvoření a nasazení korunky na implantát (včetně abutmentu) 15 500 Kč
 
Po zavedení implantátu a zhojení místa ošetření se už může na implantát nasadit finální keramická korunka. Nejprve připevníme protetický pilíř (abutment), na který následně nasadíme na míru vytvořenou korunku z kvalitního švýcarského materiálu. Zubní implantát je pak k nerozeznání od zdravého zubu.
Bělení zubů laserem 4 900 Kč
 
Ošetření zahrnuje důkladné očištění povrchu skloviny u bělených zubů, ošetření rtů vazelínou, nanesení silikonové bariéry, poskytnutí ochranných pomůcek, aplikaci bělicího gelu na zubní sklovinu, nasvícení laserovou lampou (3×12 minut) a porovnání výsledků se stavem před bělením.
Dentální hygiena + fluoridace 1 000 Kč
 
Cena ošetření zahrnuje odstranění zubního kamene a plaku ultrazvukovým přístrojem a ručními nástroji, vyleštění zubní skloviny depurační pastou a ošetření chrupu koncentrovaným fluoridovým gelem. Celá procedura je přitom bezbolestná.
Airflow + fluoridace 1 000 Kč
 
Cena ošetření zahrnuje pískování zubů, při kterém se odstraní povrchové pigmentace i bakteriální zbytky, a následné ošetření chrupu koncentrovaným fluoridovým gelem.
Vstupní ortodontické vyšetření 1 900 Kč
 
Cena vstupního vyšetření zahrnuje odborné zhodnocení stavu chrupu, pořízení rentgenových snímků, stanovení plánu léčby včetně harmonogramu a cenovou kalkulaci jednotlivých ošetření.
Neviditelná rovnátka INVISALIGN od 50 000 Kč
 
Cena zahrnuje sejmutí otisků, vyhotovení neviditelných rovnátek na míru pro horní i dolní čelist a upevnění stabilizačního drátku nebo dlahy po skončení léčby. Každých 14 dnů přitom dostanete nová rovnátka, která odpovídají měnícímu se stavu vašeho chrupu.
Ortodontická konzultace 500 Kč
 
Cena zahrnuje diagnostické zhodnocení a klasifikaci pro ortodontickou léčbu, seznámení s průběhem léčby a vypracování cenové kalkulace vaší léčby.

 Postaráme se o váš chrup

  • Náš tým udělá vše pro vaši maximální spokojenost
  • Každý úkon vám lékař nejprve vysvětlí
  • Díky naší odbornosti provedeme zákrok novou metodou
  • Používáme materiály nejpřísnějších standardů
Volejte
257 941 296

Objednejte se k nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK