Menu
Objednat se můžete na čísle 257 941 296
Po–Pá 8:00–20:00
Volejte
257 941 296

CENÍK

 

Platit u nás můžete hotově, kartou nebo převodem. U dražších ošetření můžeme zajistit úvěr přes: www.uvernazuby.cz
 

Zákrok Cena
Vstupní vyšetření 1 700 Kč
 
Vstupní prohlídka zahrnuje celkové vyšetření stavu chrupu, zhotovení rentgenových snímků (včetně panoramatického rentgenu), vypracování léčebného plánu s finančním odhadem a harmonogram jednotlivých ošetření. Celá vstupní prohlídka je zcela bezbolestná.
Preventivní prohlídka 1400 Kč
 
Na preventivní prohlídku byste k nám měli docházet 2× ročně. Důkladně při ní vyšetříme celou ústní dutinu. Na základě výsledku preventivní prohlídky domluvíme další postup. Jednodušší zákroky můžeme provést rovnou (například ošetření drobného kazu), na složitější ošetření vás objednáme.
Panoramatický digitální snímek (OPG) 900 Kč
 
Panoramatický snímek zhotovujeme v rámci vstupního vyšetření, nebo v případě potřeby. Jeho pořízení je zcela bezbolestné. Díky digitalizaci přístrojů se výrazně snížila dávka rentgenového záření a při vyšetření navíc dostanete ochrannou zástěru – ozáření se tak nemusíte obávat. Panoramatický rentgenový snímek zobrazí celý váš chrup, obě čelisti, čelistní klouby i část nosní dutiny. Veškeré problémy se tak odhalí včas.
Fotokompozitní výplň od 1 800 Kč
 
Fotokompozitní výplň je častěji známá pod názvem bílá plomba. Její cena zahrnuje kompletní ošetření zubu (vrtání, nanesení materiálu, vytvarování a vytvrzení plomby). Konkrétní částka se pak odvíjí od rozsahu ošetření a množství použitého materiálu.
Celokeramická korunka (CEREC) 13 700 Kč
 
Cena ošetření zahrnuje celý proces od získání 3D obrazu chrupu přes vyhotovení náhrady až po zafixování celokeramické korunky. Vyrobíme vám ji z kvalitního švýcarského materiálu a nasadíme během jediné návštěvy.
Celokeramická faseta (CEREC) 13 700 Kč
 
Cena ošetření zahrnuje odborné zhodnocení chrupu, přípravu fazet za pomoci CEREC CAD/CAM systému, nalepení fazet na zuby speciálním cementem a závěrečné úpravy vzhledu a skusu. To vše stihneme během jediné vaší návštěvy ordinace. Nové fazety budou navíc k nerozeznání od okolních zubů.
Ošetření kořenového kanálku pod mikroskopem - provizorní od 1 700 Kč
 
V případě silné infekce kořenových kanálků provádíme nejprve provizorní ošetření. Aplikujeme při něm dezinfekční vložku, která v zubu působí jeden či více týdnů. Po uplynutí této doby je možné přistoupit k definitivnímu ošetření. Cena provizorního ošetření kořenových kanálků zahrnuje, odstranění zkažené zubní tkáně, důkladné vyčištění kanálků, aplikování dezinfekční pasty, zaplnění korunky provizorním materiálem a zhotovení kontrolního rentgenu.
Ošetření kořenového kanálku pod mikroskopem - definitivní 4 000 Kč
 
Ošetření zahrnuje, odstranění zkažené zubní tkáně, důkladné vyčištění kořenových kanálků, vyplnění dutiny speciálním materiálem a zhotovení kontrolního rentgenu.
Extrakce prostá 2 000 Kč
 
Prostou extrakci neboli jednoduché vytržení zubu provádíme ve většině případů, které trhání vyžadují. Cena ošetření zahrnuje šetrné vyjmutí zubu a ošetření místa extrakce.
Extrakce komplikovaná 3 500–5 000 Kč
 
Komplikovanou extrakci provádíme, když není prostá extrakce možná. Dochází k tomu například tehdy, když je zub nepříznivě uložený v kosti, když se neprořezal z dásně, případně se prořezal jen částečně. Podle složitosti zákroku nejprve rozhodneme, jestli je možné zub vyjmout v ordinaci, nebo je nutné ho odstranit operačně. Cena extrakce zahrnuje šetrné vyjmutí zubu a zašití rány, případné vyjmutí stehů po několika dnech hojení.
Zavedení implantátu 22 000 Kč
 
Cena ošetření zahrnuje zavedení titanového šroubku (implantátu).
Vytvoření a nasazení korunky na implantát (včetně abutmentu) 19 200 Kč
 
Po zavedení implantátu a zhojení místa ošetření se už může na implantát nasadit finální keramická korunka. Nejprve připevníme protetický pilíř (abutment), na který následně nasadíme na míru vytvořenou korunku z kvalitního švýcarského materiálu. Zubní implantát je pak k nerozeznání od zdravého zubu.
Bělení zubů Laserem 4 500 Kč
 
Ošetření zahrnuje důkladné očištění povrchu skloviny u bělených zubů, ošetření rtů vazelínou, nanesení silikonové bariéry, poskytnutí ochranných pomůcek, aplikaci bělicího gelu na zubní sklovinu, nasvícení bělící lampou (3×15 minut) a porovnání výsledků se stavem před bělením.
Dentální hygiena včetně Air-Flow a Fluoridace 1 900 Kč
 
Cena ošetření zahrnuje odstranění zubního kamene a plaku ultrazvukovým přístrojem a ručními nástroji, pískování zubů, při kterém se odstraní povrchové pigmentace i bakteriální zbytky, vyleštění zubní skloviny depurační pastou a ošetření chrupu koncentrovaným fluoridovým gelem. 
Airflow + fluoridace 1 400 Kč
 
Cena ošetření zahrnuje pískování zubů, při kterém se odstraní povrchové pigmentace i bakteriální zbytky, a následné ošetření chrupu koncentrovaným fluoridovým gelem.

 Postaráme se o váš chrup

  • Náš tým udělá vše pro vaši maximální spokojenost
  • Každý úkon vám lékař nejprve vysvětlí
  • Díky naší odbornosti provedeme zákrok novou metodou
  • Používáme materiály nejpřísnějších standardů
Volejte
257 941 296

Objednejte se k nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK