Menu
Objednat se můžete na čísle 257 941 296
Po–Pá 8:00–20:00
Volejte
257 941 296

ZUBNÍ IMPLANTÁTY

Nejlepší náhrady chybějících zubů, které vypadají a fungují jako vaše vlastní zuby.

Díky zubním implantátům získáte opět krásný úsměv i pevný a jistý skus. Zapouští se přímo do kosti, takže budou jako vaše vlastní. Zubní implantáty jsou funkčně i vizuálně srovnatelné s ostatními zuby a zajistí vám plný komfort, na který jste zvyklí.

 

Kdy vám pomůže zubní implantát?

  • Když přijdete o zub v důsledku úrazu.
  • Pokud nechcete nosit snímací náhradu.
  • Jestliže ztratíte zuby kvůli onemocnění dásní.
  • Pokud chcete doplnit poslední zuby v řadě.
  • Když chcete chybějící zub nahradit co nejpřirozeněji.
Kontaktujte nás

Zavedení zubního implantátu je zcela bezbolestné

V dnešní době máte několik možností, jak nahradit chybějící zub. Můžete chrup doplnit například protézou nebo můstkem, který se nasadí na sousední obroušené zuby. Pokud ale chcete, aby byl nový zub funkčně i vizuálně srovnatelný s těmi vlastními, je nejlepším řešením zubní implantát.

Zubní implantát má tvar válcového titanového šroubku, který se upevní přímo do čelistní kosti. Na něj se poté umístí keramická korunka, můstek nebo snímatelná náhrada. Zubní implantát je tak nejpřirozenější náhradou ztraceného zubu a ve výsledku je k nerozeznání od zdravého zubu.

Řešení existuje i v případě, že nemáte kosti vhodné pro zavedení zubních implantátů. Provedeme řadu zákroků, při kterých chybějící kost doplníme, a následně implantáty bezpečně zavedeme.

SVĚŘTE SE DO RUKOU ŠPIČKOVÝCH ODBORNÍKŮ

Na klinice Smille zajišťujeme vše od rovnání zubů přes jejich opravy až po dentální hygienu a bělení. Používáme přitom moderní technologie a postupy. S jejich pomocí bouráme mýty o tom, že cesta ke zdravému a hezkému úsměvu musí bolet. Nemusí. Přesvědčíme vás, že to jde i s citlivým, bezbolestným přístupem.

Proč jít pro zubní implantát právě k nám?

  • Používáme špičkové švýcarské materiály.
  • Nový zub vypadá přirozeně a je k nerozeznání od ostatních.
  • Zdravé zuby se nezkřiví ani neohrozí zbytečným broušením.
  • Ošetření je bezbolestné a zubní implantát vám vydrží desítky let.
Volejte
257 941 296

Objednejte se k nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK