Menu
Objednat se můžete na čísle 257 941 296
Po–Pá 8:00–20:00
Volejte
257 941 296

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Přijímáte nové pacienty?

Ano. Nové pacienty stále přijímáme. Pokud se chcete zařadit mezi 60 000 spokojených klientů, objednejte se prosím na vstupní prohlídku s alespoň 10denním předstihem. Zavolejte nám na číslo 257 941 296, nebo vyplňte kontaktní formulář.

Jak u vás vstupní prohlídka probíhá a kolik stojí?

Vstupní vyšetření stojí 1 500 Kč a trvá přibližně hodinu. Během této doby si spolu popovídáme o vašich přáních či problémech, prohlédneme a odborně zhodnotíme váš chrup, zhotovíme veškeré rentgeny včetně panoramatického a vytvoříme plán dalšího postupu. Nic z toho vás nebude bolet. Vypracovaný léčebný plán bude obsahovat i stanovení cen jednotlivých ošetření. Vždy tak budete přesně vědět, kolik za co zaplatíte.

Máte uzavřené smlouvy s pojišťovnami?

Nemáme. S pojišťovnami nespolupracujeme, protože nechceme být omezeni v oblasti kvality použitých materiálů a technologií. V klinice Smille máme jednoduché pravidlo, které nám usnadňuje práci – používáme zkrátka vždy to nejlepší. Spolupráce s pojišťovnami to ale neumožňuje. Museli bychom dělat mnoho ústupků a používat materiály, technologie a postupy, které pojišťovny proplácejí. My pro vás ale chceme víc. A věříme, že vy také.

Bude mě ošetření bolet?

Nebude. Ošetření provádíme zcela bezbolestně pomocí aplikace lokální anestezie. Návštěvy u nás se tak opravdu obávat nemusíte.

Mohu podstoupit zákrok v celkové anestezii?

V některých případech se komplikovanější zákroky provádějí v analgosedaci, která je pro organismus vhodnější než celková anestezie. Při ní budete během ošetření klidně spát, aniž byste cokoli cítili. Po zákroku si nebudete nic pamatovat a můžete v doprovodu druhé osoby rovnou odejít. Nemusíte tak v ordinaci několik hodin dospávat, jako je tomu v případě celkové anestezie.

Jak často mám chodit na preventivní stomatologickou prohlídku?

Doporučujeme docházet 2× ročně, aby se včas odhalila tvorba kazů nebo jiné onemocnění.

Mohu u vás zaparkovat?

Parkovat můžete pohodlně v OC Nový Smíchov. Nachází se hned vedle naší kliniky a umožňuje parkování zdarma až na 3 hodiny.

Může bělení zubů poškodit sklovinu?

Ordinační bělení laserem, které provádíme, podléhá nejpřísnějším standardům a na sklovinu nemá sebemenší negativní vliv. V žádném případě tak zuby nepoškozuje.

Kolikrát ročně je vhodné přijít na dentální hygienu?

Dentální hygienu doporučujeme absolvovat 4× ročně. Pokud je to pro vás časově příliš náročné, měli byste na ni zajít alespoň každých 6 měsíců.

Postaráme se o váš chrup

  • Náš tým udělá vše pro vaši maximální spokojenost
  • Každý úkon vám lékař nejprve vysvětlí
  • Díky naší odbornosti provedeme zákrok novou metodou
  • Používáme materiály nejpřísnějších standardů
Volejte
257 941 296

Objednejte se k nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK