Vzhledem k aktuální situaci způsobené virem SARS-CoV-2 žádáme naše pacienty o dodržování následujících pravidel.
Přeobjednejte se pokud máte rýmu, kašel, horečku, zažívací obtíže.
Na kliniku choďte bez doprovodu, zabráníte tak zvýšené kumulaci osob na jednom místě.

Menu
Objednat se můžete na čísle 257 941 296
Po–Pá 8:00–20:00
Volejte
257 941 296

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Přijímáte nové pacienty?

Ano. Nové pacienty stále přijímáme. Pokud se chcete zařadit mezi 60 000 spokojených klientů, objednejte se prosím na vstupní prohlídku s alespoň 10denním předstihem. Zavolejte nám na číslo 257 941 296, nebo vyplňte kontaktní formulář.

Jak u vás vstupní prohlídka probíhá a kolik stojí?

Vstupní vyšetření stojí 1 500 Kč a trvá přibližně hodinu. Během této doby si spolu popovídáme o vašich přáních či problémech, prohlédneme a odborně zhodnotíme váš chrup, zhotovíme veškeré rentgeny včetně panoramatického a vytvoříme plán dalšího postupu. Nic z toho vás nebude bolet. Vypracovaný léčebný plán bude obsahovat i stanovení cen jednotlivých ošetření. Vždy tak budete přesně vědět, kolik za co zaplatíte.

Máte uzavřené smlouvy s pojišťovnami?

Nemáme. S pojišťovnami nespolupracujeme, protože nechceme být omezeni v oblasti kvality použitých materiálů a technologií. V klinice Smille máme jednoduché pravidlo, které nám usnadňuje práci – používáme zkrátka vždy to nejlepší. Spolupráce s pojišťovnami to ale neumožňuje. Museli bychom dělat mnoho ústupků a používat materiály, technologie a postupy, které pojišťovny proplácejí. My pro vás ale chceme víc. A věříme, že vy také.

Bude mě ošetření bolet?

Nebude. Ošetření provádíme zcela bezbolestně pomocí aplikace lokální anestezie. Návštěvy u nás se tak opravdu obávat nemusíte.

Mohu podstoupit zákrok v celkové anestezii?

V některých případech se komplikovanější zákroky provádějí v analgosedaci, která je pro organismus vhodnější než celková anestezie. Při ní budete během ošetření klidně spát, aniž byste cokoli cítili. Po zákroku si nebudete nic pamatovat a můžete v doprovodu druhé osoby rovnou odejít. Nemusíte tak v ordinaci několik hodin dospávat, jako je tomu v případě celkové anestezie.

Jak často mám chodit na preventivní stomatologickou prohlídku?

Doporučujeme docházet 2× ročně, aby se včas odhalila tvorba kazů nebo jiné onemocnění.

Mohu u vás zaparkovat?

Parkovat můžete pohodlně v OC Nový Smíchov. Nachází se hned vedle naší kliniky a umožňuje parkování zdarma až na 3 hodiny.

Může bělení zubů poškodit sklovinu?

Ordinační bělení laserem, které provádíme, podléhá nejpřísnějším standardům a na sklovinu nemá sebemenší negativní vliv. V žádném případě tak zuby nepoškozuje.

Kolikrát ročně je vhodné přijít na dentální hygienu?

Dentální hygienu doporučujeme absolvovat 4× ročně. Pokud je to pro vás časově příliš náročné, měli byste na ni zajít alespoň každých 6 měsíců.

Postaráme se o váš chrup

  • Náš tým udělá vše pro vaši maximální spokojenost
  • Každý úkon vám lékař nejprve vysvětlí
  • Díky naší odbornosti provedeme zákrok novou metodou
  • Používáme materiály nejpřísnějších standardů
Volejte
257 941 296

Objednejte se k nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK