Menu
Objednat se můžete na čísle 257 941 296
Po–Pá 8:00–20:00
Chci se objednat
Zubní klinika Smille - váš úsměv je naší hlavní prioritou
Objednat se můžete na čísle 257 941 296, Po–Pá 8:00–20:00
Chci se objednat

O NÁS

V dětství jsme se báli zubaře. Jeho ordinace byla spojená s bolestí a hrubým přístupem. Když jsme pak vyrostli a sami se vydali na stomatologickou dráhu, rozhodli jsme se to dělat jinak. Citlivě. Bezbolestně. Lépe. Chceme skoncovat se strachem ze zubařů a ukázat, že do ordinace se můžete i těšit. Inspirovali jsme se ve Švýcarsku a naplnili kliniku moderním vybavením, zkušenými lékaři a přátelskou atmosférou. Vaše úsměvy nám dokazují, že to děláme správně.

Používáme špičkové materiály

Na klinice používáme švýcarské materiály s doživotní zárukou. V otázce kvality jsme totiž nekompromisní. Nikdy nepoužíváme průměrné nebo běžné materiály, když existuje lepší řešení. Zároveň se ale nemusíte bát, že bychom vám naordinovali zbytečně drahé ošetření. Doporučíme vám jen to, co skutečně potřebujete. Tak aby byl výsledek vždy funkční, dlouhodobý a vizuálně dokonalý.

Využíváme nejmodernější technologie

Naše klinika je vybavena prvotřídní technologií, která nám umožňuje provádět mnoho zákroků rychleji a kvalitněji. Používáme panoramatické rentgeny, pokročilé CAD/CAM systémy i profesionální přístroj T-Scan. Neděláme kompromisy a pracujeme s tím nejlepším, co v oboru existuje. I díky tomu patří mezi naše klienty mnoho kolegů zubařů a slavných osobností z celého světa.

Pojišťovny nás neomezují

Nepodléháme diktátu pojišťoven. Nechceme dělat ústupky v otázce kvality, pracovat ve spěchu ani řešit, co je podle pojišťovny dostačující a co už je nadstandard. Takové dělení nám nepřipadá rozumné. My používáme jednoduše to, co je nejlepší. Díky tomu, že se nemusíme zpovídat z použitých materiálů a technologií, vám doporučíme vždy jen takové řešení, které je pro vás opravdu nejlepší.

Navštěvuje nás 60 000 klientů

Nejsme žádní nováčci, kteří by se na vašem chrupu teprve učili. Pracují u nás jen ti nejlepší lékaři z celé republiky. Jako klinika za sebou máme 10 let zkušeností a přes 60 000 spokojených klientů. Navštěvují nás nejen lidé z ČR, ale i ze vzdálenějších koutů světa.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK