Vzhledem k aktuální situaci způsobené virem SARS-CoV-2 žádáme naše pacienty o dodržování následujících pravidel.
Přeobjednejte se pokud máte rýmu, kašel, horečku, zažívací obtíže.
Na kliniku choďte bez doprovodu, zabráníte tak zvýšené kumulaci osob na jednom místě.

Menu
Objednat se můžete na čísle 257 941 296
Po–Pá 8:00–20:00
Volejte
257 941 296

O NÁS

V dětství jsme se báli zubaře. Jeho ordinace byla spojená s bolestí a hrubým přístupem. Když jsme pak vyrostli a sami se vydali na stomatologickou dráhu, rozhodli jsme se to dělat jinak. Citlivě. Bezbolestně. Lépe. Chceme skoncovat se strachem ze zubařů a ukázat, že do ordinace se můžete i těšit. Inspirovali jsme se ve Švýcarsku a naplnili kliniku moderním vybavením, zkušenými lékaři a přátelskou atmosférou. Vaše úsměvy nám dokazují, že to děláme správně.

Používáme kvalitní materiály

V otázce kvality jsme nekompromisní. Nikdy nepoužíváme průměrné nebo běžné materiály, když existuje lepší řešení. Klademe velký důraz na to, aby byl výsledek vždy funkční, dlouhodobý a vizuálně dokonalý.

Využíváme moderní technologie

Naše klinika je vybavena prvotřídní technologií, která nám umožňuje provádět mnoho zákroků rychleji a kvalitněji. Neděláme kompromisy a pracujeme jen s tím nejlepším, co v oboru existuje. 

Pojišťovny nás neomezují

Nechceme dělat ústupky v otázce kvality, pracovat ve spěchu ani řešit, co je podle pojišťovny dostačující a co už je nadstandard. Doporučíme vám vždy jen takové řešení, které je pro vás opravdu nejlepší.

Navštěvuje nás přes 60 000 klientů

Jako klinika za sebou máme 10 let zkušeností a přes 60 000 spokojených klientů. Navštěvují nás nejen lidé z ČR, ale i ze zahraničí.

 

 

Postaráme se o váš chrup

  • Náš tým udělá vše pro vaši maximální spokojenost
  • Každý úkon vám lékař nejprve vysvětlí
  • Díky naší odbornosti provedeme zákrok novou metodou
  • Používáme materiály nejpřísnějších standardů
Volejte
257 941 296

Objednejte se k nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK