Menu
Objednat se můžete na čísle 257 941 296
Po–Pá 8:00–20:00
Volejte
257 941 296

O NÁS

V dětství jsme se báli zubaře. Jeho ordinace byla spojená s bolestí a hrubým přístupem. Když jsme pak vyrostli a sami se vydali na stomatologickou dráhu, rozhodli jsme se to dělat jinak. Citlivě. Bezbolestně. Lépe. Chceme skoncovat se strachem ze zubařů a ukázat, že do ordinace se můžete i těšit. Inspirovali jsme se ve Švýcarsku a naplnili kliniku moderním vybavením, zkušenými lékaři a přátelskou atmosférou. Vaše úsměvy nám dokazují, že to děláme správně.

Používáme kvalitní materiály

V otázce kvality jsme nekompromisní. Nikdy nepoužíváme průměrné nebo běžné materiály, když existuje lepší řešení. Klademe velký důraz na to, aby byl výsledek vždy funkční, dlouhodobý a vizuálně dokonalý.

Využíváme moderní technologie

Naše klinika je vybavena prvotřídní technologií, která nám umožňuje provádět mnoho zákroků rychleji a kvalitněji. Neděláme kompromisy a pracujeme jen s tím nejlepším, co v oboru existuje. 

Pojišťovny nás neomezují

Nechceme dělat ústupky v otázce kvality, pracovat ve spěchu ani řešit, co je podle pojišťovny dostačující a co už je nadstandard. Doporučíme vám vždy jen takové řešení, které je pro vás opravdu nejlepší.

Navštěvuje nás přes 100 000 stálých klientů

Jako klinika za sebou máme 15 let zkušeností a přes 100 000 spokojených klientů. Navštěvují nás nejen lidé z ČR, ale i ze zahraničí.

 

 

Postaráme se o váš chrup

  • Náš tým udělá vše pro vaši maximální spokojenost
  • Každý úkon vám lékař nejprve vysvětlí
  • Díky naší odbornosti provedeme zákrok novou metodou
  • Používáme materiály nejpřísnějších standardů
Volejte
257 941 296

Objednejte se k nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK