Bělení zubů laserem

Bělení zubů laserem nyní za cenu 4500,- Ordinační bělení zubů laserem včetně dentální hygieny bělených zubů.
Výše uvedená zvýhodněná nabídka platí do odvolání!

Metoda ordinačního bělení zubů laserem je velmi efektivní a zároveň šetrná k zubní sklovině i k měkkým tkáním. Samotná procedura spočívá v aplikaci bělícího gelu na zubní sklovinu, která se následně nasvěcuje laserovou lampou. Při tomto zákroku dochází k rozrušení viditelných organických pigmentů v povrchových vrstvách zubní skloviny, čímž dochází k optickému zprůhlednění a projasnění barvy zubů.

Chci se objednat

Postup

Krok 1

Dentální hygienistka vám detailně popíše celkový postup procedury bělení zubů, probere s vámi vaše očekávání a odpoví vám na možné otázky. Dále pak zaznamená momentální odstín barvy vašich zubů pro pozdější srovnání.

Krok 2

Do vašich úst bude následně vložen plastový retraktor a budou vám nasazeny ochranné brýle. Rty budou ošetřeny speciální vazelinou, aby se zamezilo jejich vysychání po dobu procedury.

Krok 3

Pro ochranu měkké tkáně vám DH nanese mezi dáseň a sklovinu silikonovou bariéru, která se následně vytvrdí speciálním UV světlem. Tato ochranná bariéra zamezí při proceduře kontaktu bělícího gelu s dásní.

Krok 4

Na sklovinu vám bude aplikován bělící gel rovnomerně pokrývající každý zub.

Krok 5

Laserová lampa bude umístěna před vaše ústa. Nasvěcování skloviny touto lampou trvá cca 12 minut a celkově se během procedury opakuje třikrát.

Krok 6

Po dokončení všech třech cyklů nasvěcování se odstraní veškerý materiál z vašich úst a DH zaznamená váš nový odstín barvy skloviny. Společně pak srovnáte rozdíl odstínů vaší skloviny před a po proceduře bělení.

Bělení zubů laserem nabízí okamžitý výsledek

Bělení zubů pomocí laseru je nejrychlejší cestou, jak navrátit zubům jejich přirozenou bělost.

Rychlost

Laser vybělí zuby za pouhých 45 minut a výsledek zůstane viditelný po dobu přibližně dvou let.

Výsledek

Bělení zubů laserem sklovinu zesvětlí o 4 až 8 odstínů a na rozdíl od jiných metod je výsledek okamžitý.

 

Objednávky a dotazy
(+420) 257 941 296
Menu