Menu
Objednat se můžete na čísle 257 941 296
Po–Pá 8:00–20:00
Chci se objednat
Zubní klinika Smille - váš úsměv je naší hlavní prioritou
Objednat se můžete na čísle 257 941 296, Po–Pá 8:00–20:00
Chci se objednat

NEVIDITELNÁ ROVNÁTKA INVISALIGN

Získejte krásný úsměv i bez dlouhého trápení s nevzhlednými drátky!

Průhledná rovnátka INVISALIGN jsou tak diskrétní, že si jich ostatní ani nevšimnou, pokud se o nich sami nezmíníte. Na rozdíl od fixních aparátků je můžete kdykoli sundat a znovu nasadit. A nemusíte se bát ani šišlání nebo složitého čištění zubů, které vyžadují lingvální rovnátka připevněná na vnitřní straně zubů.

Cena léčby systémem Invisalign pro dospělé se často pohybuje mezi 55 000 - 89 000 Kč. Nicméně, pokud je třeba pouze malý posun zubů, ceny by se mohly pohybovat od 40 000 Kč.

 

 

Proč byste měli vyzkoušet neviditelná rovnátka INVISALIGN?

  • Srovnají zuby už za 3 měsíce.
  • Nejsou vidět, nezpůsobují šišlání.
  • Kdykoli je můžete lehce sundat.
  • Jsou pohodlná a snadno se čistí.
  • Každých 14 dnů dostanete nová.
Kontaktujte nás

Průhledná rovnátka narovnají vaše zuby rychle a nenápadně

Neviditelná rovnátka INVISALIGN používá přes 3 miliony lidí a za dokonalý hollywoodský úsměv jim vděčí také známé celebrity – například Tom Cruise, Eva Longoria, Serena Williams nebo Justin Bieber.

A jak to celé probíhá? Nejprve sejmeme otisky zubů a v softwaru ClinCheck® sestavíme virtuální 3D plán léčby. Díky tomu rovnou uvidíte, jak by měly vaše zuby nakonec vypadat. Poté vám vyrobíme sadu průhledných rovnátek na míru. Každých 14 dnů přitom dostanete nová, aby jejich tvar odpovídal měnícímu se chrupu, a urychlil proces rovnání.

Velkou výhodou je, že přesnou dobu potřebnou ke srovnání chrupu budete znát předem. Součástí plánu je totiž přesný počet korekčních folií. Většina pacientů má rovné zuby již během 3 až 5 měsíců, u těžších případů pak ortodontická léčba trvá přibližně 8 měsíců.

SVĚŘTE SE DO RUKOU ŠPIČKOVÝCH ODBORNÍKŮ

Pochlubte se zářivým úsměvem! My vám k němu rádi pomůžeme. Na klinice Smille zajišťujeme vše od rovnání zubů přes jejich opravy až po dentální hygienu a bělení. Využíváme přitom nejmodernějších technologií a postupů ze zahraničí. S jejich pomocí bouráme mýty o tom, že cesta ke krásnému úsměvu musí bolet. Nemusí. Přesvědčíme vás, že to jde i s citlivým, bezbolestným přístupem.

Proč jít pro neviditelná rovnátka právě k nám?

  • Používáme moderní technologie a materiály nejpřísnějších standardů.
  • Vše vám podrobně vysvětlíme a na vyšetření nikdy nebudete čekat.
  • Ukážeme vám, jak budou vaše zuby po skončení léčby vypadat.
  • Průhledná rovnátka vám vyrobíme na míru již od 1 600 Kč měsíčně.
Nebo volejte
257 941 296

Objednejte se k nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací OK