Poradna

MUDr. Martin Rusnák

Na vaše otázky odpovídá
MUDr. Martin Rusnák

22.06.2017

dobrý den, ráda bych podstoupila bělení zubů. Za 3 týdny máme svatbu a prála bych si krásný usměv. nicméně kvalita mých zubů není dobrá - mám mnoho kazů - bílých výplní, 3 korunky, jeden otevřený zub kvůli zánětu. Ráda bych se zeptala, zda je vůbec možné provést bělení a případně jak dlouhá je doba objednání? Doma používám černou zubní pastu na bělení.... ale efekt není takový, jaký bych si přála... děkuji za odpověď. Monika

Dobrý den, bez osobní konzultace nelze posoudit. Přijďte k nám na vyšetření skloviny a konzultaci a odpověď budeme znát během 10 minut. Konzultaci a vyšetření skloviny Vám poskytneme zcela zdarma.

06.06.2017

Dobrý den,chtěla bych si u vás objednat zubní pastu Smile,před 3tydny jsem u vas podstoupila bělení zubů a neměli jste zubní pastu k dispozici. Děkuji Kamlerová.

Dobrý den, bělící zubní pasta Smille bude opět v prodeji až koncem tohoto roku.

30.05.2017

Dobrý den,prosím o srovnání výsledků bělení zubů lasserem prováděným na Vaší klinice a domácím bělením, pomocí bělicího gelu a zhotovené formy u zubního lékaře-bělí se všechny zuby,o kolik asi odstínů,jak dlouho vybělení vydrží?eventualně další informace. Děkuji,Vítková

Dobrý den, provádíme pouze ordinační bělení zubů, které trvá 45 minut. Domácí bělení zubů nenabízíme.

27.05.2017

Dobrý den,mohu podstoupit bělení, když mi nebylo ještě patnáct let a mám rovnátka?

Dobrý den, bělení zubů provádíme od 18 let.

16.05.2017

Dobry den, rada bych podstoupila beleni zubu. Chci se zeptat zda je potreba si pred belenim nechat provest dentalni hygienu / odstraneni zubniho kamene? Naposledy jsem na cisteni byla pred 2 lety... Predem dekuji za odpoved.

Dobrý den, ano dentální hygienu je vhodné opakovat minimálně 2x ročně. Při bělení zubů u nás v klinice provádíme v rámci přípravy zubů na bělení také malou dentální hygienu, ale pouze těch zubů, které se bělí. Jsou to přední zuby z přední strany do širokosti úsměvu, většinou od pětek po pětky nahoře i dole.

14.05.2017

Dobrý den, mohu se zeptat od kolika let je možné podstoupit laserové bělení zubů? děkuji

Dobrý den, bělení zubů provádíme od 18 let.

07.05.2017

Dobrý den, po jaké době je prosím, možné opět podstoupit bělení zubů?

Dobrý den, doporučujeme nejdříve za rok.Vzkaz

 

Objednávky a dotazy
(+420) 257 941 296
Menu