Poradna

MUDr. Martin Rusnák

Na vaše otázky odpovídá
MUDr. Martin Rusnák

03.01.2017

Dobrý den, chtěla bych se optat. Nemám tak žluté zuby (jestli to tak můžu říct) jako lidi tady na obrázku (před) a nemyslím si, že by bylo uplně nutné to vybělit. Chci se jen optat jestli třeba existuje nějaká konzultace před tim, a jestli se za ní platí, aby mi kdyžtak dotyčný poradil, jestli to má vůbec cenu, nebo jestli by to nebylo zbytečné. Jelikož jsem dřív kouřila, tak jestli by to třeba nepomohlo těm zubům, nějaké to vybělení? Děkuji za odpověd.

Dobrý den, na konzultaci ohledně bělení zubů, která je zdarma se u nás můžete zastavit kdykoliv během pracovní doby. Postačí zavolat v den plánované návštěvy pro upřesnění času.

14.12.2016

Dobrý den, nejsem kuřák a chtěla bych si nechat provést dentální hygienu a airflow, je možné, že se zuby zesvětlí? Děkuji

Dobrý den, ano, airflow odstraňuje povrchovou pigmentaci a sklovinu tím mírně zesvětluje.

07.12.2016

Dobrý den, tento týden mi dentální hygienistka řekla, že se mi po bělení zuby zesvětlí o jeden až dva odstíny. To mi přijde málo. Je možné, že s Vaší metodou bude výsledek lepší? Děkuji

Dobrý den, v naší klinice se po proceduře bělení sklovina zesvětlení v průměru o 4 až 5 odstínů.

03.12.2016

Dobry den, chtela bych beleni zubu koupit jako darek. A jelikoz nejsme z Prahy, chtela bych se zeptat, kolik navstev je nutne absolvovat? Nebo se da vse zvladnout - dentalni hygienu +beleni pri jedne navsteve? Dekuji

Dobrý den, bělení zubů se provádí v jedné návštěvě. Tato procedura již zahrnuje přípravu zubů na bělení. To znamená, že se provádí dentální hygiena na bělených zubech do širokosti úsměvu. Pokud byste chtěla samotnou kompletní proceduru dentální hygieny, tak zde je vhodné nechat dásně zklidnit a to jeden až dva dny mezi oběma procedurami.

16.11.2016

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je bělení zubů laserem vhodné během těhotenství (5.tt). Děkuji.

Dobrý den, v období těhotenství se u žen častěji objevuje dávivý reflex. Metabolické změny, které v období těhotenství nastávájí, ovlivňují také částečně kvalitu chrupu. Proto je vhodné s bělením zubů počkat až po ukončení těhotenství.

07.11.2016

Dobrý den, chodím pravidelně ke své dentální hygienistce, bude tedy nutná konzultace s Vaší hygienistkou před bělením? Myslím konzultaci, která není v ceně bělení. Děkuji.

Dobrý den, vše je již zahrnuto v ceně bělení - konzultace, vyšetření i celá procedura bělení.

06.11.2016

Dobrý den, ráda bych si u Vás nechala vybělit zuby, ale mám kazy - jeden miniaturní na předním zubu a dva hodně velké na spodní pětce a šestce. Chtěla bych odstranit tyto kazy a jednu amalgámovou plombu, vybělit a potom případně ty díry vyplnit. Kolikrát bych Vás musela navštívit? Lze spojit vstupní vyšetření rovnou s odstraněním kazů a bělením? Kolik by stály ty kazy s umrtvovací injekcí a zatím bez výplně (ta se dává asi až po bělení) a kolik vyndání amalgámu z jednoho zubu? Předem moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, doporučuji Vám osobní konzultaci a vstupní vyšetření, které stojí 1400,- Kč. Při této návštěvě se dozvíte, které zákroky bude nutné vykonat a paní doktorka Vám také vypracuje kompletní léčebný plán i s možností následného termínu bělení. Zárověň Vám při konzultaci sdělí veškeré ceny zákroků a vypracuje podrobný finanční plán.Vzkaz

 

Objednávky a dotazy
(+420) 257 941 296
Menu