Bělení zubů laserem

Bělení zubů pomocí laseru je metoda, která nabízí okamžité výsledky.
Tato metoda používá světlem aktivovaný bělicí gel a trvá přibližně jednu hodinu.
Bělení zubů pomocí laseru je nejrychlejší cestou, jak získat bílé zuby a krásný úsměv. Výsledek přináší až desetkrát bělejší zuby, a to během jediné hodiny.
Tato metoda nemá žádné vedlejší účinky a je naprosto bezpečná za předpokladu, že ji provádějí profesionálové v zubní klinice.
Toto ošetření Vám může podstatně zvednout Vaši sebedůvěru.

Výhody bělení zubů laserem
Bělení zubů je čím dál populárnější i proto, že v dnešní době má téměř každé mobilní zařízení vestavěný fotoaparát a zářivý úsměv je tak důležitější než kdykoli předtím. Existuje mnoho způsobů bělení zubů, ale bělení zubu pomocí laseru vyniká rychlostí, bezpečností a zaručeným výsledkem.

Význam
Bělení zubů laserem využívá světlem aktivovaný systém, nejedná se tedy přímo o laser samotný.
V posledních letech tento postup získává na oblibě, tudíž licenci na poskytování této metody vlastní již velký počet zubních klinik. Bělení zubů laserem je poměrně jednoduchý a bezbolestný postup, který nezatíží Vaši peněženku, neboť jeho účinek je ve srovnání s jinými metodami trvalejší.

Rychlost
Laser vybělí zuby už za pouhých 45 minut. Na zubní klinice je klient ošetřen během hodiny a výsledek zůstane viditelný po dobu přibližně dvou let. U ostatních metod, například domácích sad nebo bělicích pásků, můžete na výsledek čekat celé dny či týdny, navíc bez jakékoliv záruky zbělení byť o jediný odstín, jelikož ošetření neprobíhá pod dohledem profesionálů.

Bezpečnost
Ať už podstupujete jakékoli kosmetické ošetření, je nutno klást bezpečnost na první místo.
Řada studií prokázala, že bělení zubů laserem nepoškozuje zubní sklovinu ani protetika a zaručuje šetrný zákrok. Navíc zatímco si domácí bělení provádí zákazník laicky sám, laserové bělení zubů vždy provádí výhradně odborníci.

Zaručený výsledek
Bělení zubů laserem slibuje vylepšení o pět až čtrnáct odstínů a na rozdíl od jiných metod je výsledek okamžitý. Bělicí zubní pasta čistí pouze skvrny na povrchu zubů. Bělicí pásky je nutné aplikovat přibližně celý jeden měsíc, nicméně bez záruky viditelné změny odstínu.

Výhody
Kromě toho, že bělení zubů laserem je rychlé, šetrné a zaručené, může dodat sebedůvěru lidem, kteří ji ztratili kvůli zabarvení svých zubů. Dlouhotrvající účinek po laserovém ošetření si uchováte tím, že investujete do kvalitní zubní pasty.


Zpět na seznam článků

 
Objednávky a dotazy
(+420) 257 941 296
Menu