Co o vás prozradí váš úsměv?

Ať už o svou pokožku pečujete sebevíce, bez zářivých, bílých a bezchybných zubů vaše snaha vyjde naprázdno. Řada lidí se domnívá, že jim jejich úsměv přidává roky.
Používání zubů po dlouhá léta ke žvýkání jídla si vybírá svou daň. Pití kávy, čaje a sladkých limonád zuby zabarvuje, stejně tak i kouření. Křivé či chybějící zuby mohou z kdysi krásného úsměvu udělat něco, co již nijak pozitivně nepřispívá k celkovému dobrému vzhledu.
Jedním z nejsnadnějších způsobů, jak vylepšit svůj úsměv, je snažit se dosáhnout co nejbělejších zubů. Pouhé čištění zubů vám nepomůže, a to ani pomocí pasty z televizní reklamy. Bělení zubů je dnes již zcela běžné. Je dobré si ze všeho nejdříve uvědomit, že za zabarvení zubů se nemusíte stydět, protože je to s přibývajícím věkem zcela normální jev. Všichni známe dokonale bílé zuby malých dětí. Zuby dospěláků jsou vždy tmavší, protože dochází ke zvyšování jejich hustoty. S přibývajícím věkem se mění minerální složení zubů a snižuje se pórovitost zubní skloviny.
Zuby lze lehce vybělit pomocí bělícího gelu a laseru. Tyto procedury však může provést pouze odborník na dentální klinice. Profesionální bělení přináší rychlé výsledky. Dásně jsou chráněny ochrannou bariérou aplikovanou před samotným ošetřením.
Bělení je pouze jednou z řady kosmetických korekcí chrupu, jimiž můžete získat zpět svůj nádherný úsměv. 
Toužíte-li znovu získat bělejší, zářivější a zdravější úsměv, poraďte se s našimi odborníky na naší dentální klinice SMILLE Dental Clinic. 


Zpět na seznam článků

 
Objednávky a dotazy
(+420) 257 941 296
Menu