Proč toužíme po bělejším chrupu?

V průběhu života se z mnoha důvodů může měnit zabarvení zubů a některým lidem je to velmi nepříjemné. Začnou své zuby skrývat a smějí se pouze se semknutými rty. Bílé zuby rozzáří úsměv, ubírají léta a výrazně posilují sebevědomí.
Mladé zuby bývají bílé, zatímco zuby starších lidí již přirozeně ztratily svůj zdravý vzhled a lesk. Bělejší úsměv může mít tedy i ten efekt, že budete vypadat mladší.
Vypadáte lépe ve skutečnosti i na fotkách. Bílé zuby prozrazují, že se o svá ústa staráte. Lidé mají rádi bílé zuby a ten pocit, že jsou dokonale čisté.
Viděli jste někoho se zkaženými zuby? Naprosto odporné. Bílé zuby vypovídají o dodržování osobní hygieny a vypadají přitažlivěji.
Chtějí udělat dojem, když se usmívájí.
Lepší hygiena dutiny ústní. Ti, kteří investují do hezčího úsměvu, jsou na tom s ohledem na ústní hygienu celkově lépe.
Bělení zubů je novým ekvivalentem péče o pleť. Zářivý úsměv si často spojujeme s mládím. Pokud máte zažloutlé zuby, ztrácí i zdravě vypadající pleť efekt. Chcete-li tedy vypadat mladě, je lepší věnovat péči jak své pleti, tak zubům.
Ve srovnání s ostatními kosmetickými procedurami bělení zubů není ani tak finančně náročné.
Stárnoucí zuby. Přirozený proces stárnutí může způsobit zažloutnutí zubů. Ty začnou vypadat staře a nezdravě a stejně staře a nezdravě začneme vypadat i my.
Posílení sebevědomí a hrdosti, které jde ruku v ruce s úžasným úsměvem a bílými zuby. Kvůli žlutým zubům se můžeme cítit trapně. Novým, vylepšeným úsměvem lidé většinou nabývají sebedůvěru, co se vzhledu týče.
Bílý úsměv zvýší sebedůvěru a pomůže udělat výborný první dojem.
Je to stejné jako se sluncem. Pokud se ukáže, všichni jsou šťastnější. Pokud vypadáte dobře, protože máte zdravé bílé zuby, cítíte se dobře, usmíváte se, a to se šíří na ostatní!
Obraťte se na našeho zubního lékaře, pomůže Vám zvolit řešení jak vylepšit Váš úsměv.


Zpět na seznam článků

 
Objednávky a dotazy
(+420) 257 941 296
Menu