Bělení zubů je během léta velmi oblíbené

Léto je obvykle časem svateb, rodinných fotografií a setkání s rodinou a přáteli. V tomto ročním období je také ideální zařídit všechny ty nezbytné drobnosti, které jsou součástí péče o nás samé, např. návštěvu zubního lékaře a bělení zubů. Pití čaje, kávy, vína a limonád může způsobovat skvrny a změnu zabarvení zubů, což může být u některých pacientů obtížně napravitelné.

Bělicí procedura SMILLE se provádí v ordinaci. Toto ošetření nabízíme na naší klinice SMILLE Dental Clinic v Praze již 8 let a jeho techniku jsme ve všech aspektech zdokonalili tak, že našim pacientům můžeme zaručit ty nejlepší výsledky.

Tento systém bělení je velmi účinný pro lidi se skvrnami na povrchu zubů. Na trhu je dnes k dispozici řada řešení a rozhodnout se pro jedno konkrétní se může jevit jako nadlidský výkon. Existují bělicí zubní pasty, volně prodejné produkty, systémy pro denní i noční bělení, technologie dostupné v zubních ordinacích, přičemž míra účinnosti každého z těchto řešení se liší.

Bělicí pasty a volně prodejné produkty nejsou tak účinné, ale zároveň jsou finančně méně náročné. Lze je navíc používat bez dozoru odborníka. Výsledky jsou však méně výrazné a často pouze krátkodobé. Našim pacientům často říkáme, že tyto způsoby jsou poměrně levné, takže je klidně mohou vyzkoušet. Vždy jim ale doporučujeme, aby podstoupili bělení zubů pomocí laseru, čímž dosáhnou významnějších výsledků, a teprve po tomto ošetření používali bělicí zubní pastu k prodloužení účinku profesionálního bělení. Profesionální, ordinační bělení zubů získává rapidně na oblibě z důvodu „okamžitého efektu“, které přináší. V době, kdy lidé mají zřejmě méně času než kdy dřív, dávají mnozí přednost profesionálnímu řešení s okamžitými výsledky.

Účinnost systému bělení zubů je obecně dána typem technologie, míry dodržování pokynů ze strany pacienta, počátečním zbarvením zubů, počtem zubních výplní apod. a také jeho stravou. Lidé, kteří pijí velké množství kávy, červeného vína, kolových nápojů a kouří, budou patrně muset bělení opakovat častěji.

Profesionální bělení je však naprosto nejúčinnější a nejbezpečnější způsob bělení zubů.
Bělení je populárnější, než bylo kdykoli v minulosti, protože lidé touží po bělejších, zářivějších, zdravě vypadajících zubech. Obraťte se na náš zubařský tým, který Vám dá konkrétní doporučení, abyste dosáhli toho, co žádáte.


Zpět na seznam článků

 
Objednávky a dotazy
(+420) 257 941 296
Menu